לקוחות מספרים

אנו עובדים עם Mfinance כגוף מתכנן פיננסי עבור לקוחת המשרד. היכולת לתת פתרון אחד בתחום הפנסיה, השקעות, האשראי וניהול הסיכונים, מהווה עבורנו ערך מוסף שאנו מציעים ללקוחתינו, המעוניינים לעבוד עם מתכנן מקצועי אחד. אני יודע שהלקוחות שלי בידיים טובות ומקצועיות שידעו להגדיל את התשואות ולהקטין את עלויות הניהול והתפעול במוצרים השונים שהלקוח ועובדיו מחזיקים.
תמיר שפירא
רואה חשבון
כעורך דין אני בקיא באפשרויות השונות בנושאי הריבית בבנקים. למרות זאת בחרתי לקחת את Mfinance כיועצת המשכנתאות שלי. הפתענו לגלות כי בניית תמהיל מדיוק חוסכת עשרות אלפי שקלים במשכנתא. היועצת שהוצמדה לנו חסכה לנו זמן אדיר בהתרוצצות בין הבנקים השונים , ידעה להתמודד עם מורכבות רגולטורית בקבלת ההלוואה, וכאמור החזירה תמורה גבוהה מאוד בעבור שרותי יעוץ המשכנתאות שקבלנו. בסוף התהליך ולאחר שראינו את החיסכון , בחרנו לעבוד עם Mfinance גם כמתכנן הפיננסי האחראי על הפנסיות וההשקעות שלנו.
יואב-עורך-דין
יואב רונקין
עורך דין
אני בחרתי לעבוד עם Mfinance כמתכנן הפיננסי האישי שלי. בעבר הייתי "מפוזר" אצל מספר סוכנים ומנהלים שכל אחד טיפל במוצר שונה, פנסיה, קופ"ג, וביטוח. לאחר שבצענו בדיקה ותכנון פיננסי הוליסטי של התיק, נוכחתי כי ניתן לחסוך אלפי שקלים בשנה על סיכונים שלא היה בהם צורך. החברה ניהלה עבורי משא ומתן עם הגופים השונים, והורידה באופןדרמטי את דמי הניהול שאני משלם ואפילו קבלנו החזרים רטרו. בצענו התאמות למוצרים הפנסיונים הנדרשים. והיום אנחנו עובדים באופן רציף ושוטף ובוחנים את מכלול הפעילות והאלטרנטיבות השונות הקימות.
דוקטור זיו גליק
זיו גליק
פסיכולוג
Call Now Button